Teslimat Bilgileri

Ödeme ve Teslimat

KargoŞirketi:
Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca Simge Yapı Market tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır. Simge Yapı Market Yurtiçi gönderilerini  Yurtici Kargo  ile gerçekleştirmektedir. Yapılan özel anlaşmalardan sitemizden sipariş veren tüm üyelerimiz faydalanmaktadır. İşletmemizin kusuru nedeniyle meydana gelen tüm taşıma ücretleri www.nalburmarketiniz.com tarafından karşılanır.

Kargo Süreleri:
Sitemizden yapılan her türlü taşıma işlemi yalnızca www.nalburmarketiniz.com tarafından belirlenen kargo şirketleri ile yapılır ve teslimat süreleri kargo şirket/leri tarafından belirlenir. Sitemiz yalnızca kargoya teslim edilecek zamanı bildirmekle yükümlüdür. İstenmeden özel koşullar oluşması halinde bu süreler değişebilmektedir. Simge Yapı Market Samsun'dadır. Tüm hesaplamalar iş günü olarak hesaplanmalıdır. Cumartesi, Pazar günleri ve tatil günleri süre hesaplarken kullanılmamalıdır. Siparişiniz gönderildi mesajını aldıktan sonraki 3 gün içerisinde kargo elinize ulaşmazsa info@nalburmarketiniz.com adresine bir e-posta göndererek kargonuzu takip etmemizi sağlayın. Kargonuzun size ulaşmadığı bilgisini 7 iş günü içinde bize bildirmediğiniz takdirde gönderim ile ilgili sorumluluğumuz sona ermektedir. Bu süre sonunda sorumluluk kargo şirketi ile alıcı arasındadır.

Kargo Güvenliği:
Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması için siparişinizi teslim aldığınızda kargo görevlisi önünde açılması gereklidir. Üründe bir hasar görüldüğünde rapor tutturarak bir kopyası alınmalıdır. Zarar görmüş kargoyu kesinlikle teslim almayınız . Aksi taktirde siparişiniz gönderilmiş kabul edilecektir. Tereddütte kaldığınız durumda 
0850 303 2800 nolu telefonu arayarak yetkililerden de bilgi alabilirsiniz.

Kargo Kontrolü: Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açın. Beklenmedik bir durum oluştuğunda, paketi teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak ile tespit ettirin ve sigorta tarafından karşılanmasını talep edin.